VÍTEJTE V NAŠEM NOVÉM RESORTU ČOCHTAN, kemp Lázně Bohdaneč.

Nabízíme nově rekonstruovaný resort, kde najde každý ubytovaný pohodu a klid blízko Lázně Bohdaneč. Nabízíme čtyři druhy chatiček dle Vašich přání. Pro náročné nabízíme nové chatky typu A a B. Pro méně náročné nabízíme chatky typu C a D. Myslíme i naše kempaře a karavany, pro které nabízíme místa pro stání, vč. eletrických přípojek, v pohodlí ve stínu pod stromy a blízko RELAXu našeho resortu. Možnost výlevky pro karavany, společné nové části sprch a toalet. Vše je sladěno s přírodou a se dřevem.

Ve středu areálu je pro všechny ubytované RELAX část, dva nadzemní bazény, jeden kulatý a druhý nadzemní velký obdélníkový včetně sítě pro pro volejbal. Součástí relaxační části je velká trampolína, zrekonstruované velké brouzdaliště i pro ty nejmenší. Další součástí je posezení pro ubytované v našem „RELAX“ (venkovní zastřešená pergola s posezením, ohništěm pro opékání nebo grilování, další velký gril přenosný, kde posedíte pod zastřešenou pergolou, součástí je i možnost nabíjení na mobilní telefony, nebo pro rychlovarnou konvici. Je zde i ohniště pro opékání a gril na dřevěné uhlí. Pro milovníky ping pongu je velký stůl vč. pálek, míčků a sítě. To vše můžete u nás využít. Kousek od relaxační části celého areálu je bylinková zahrádka, která slouží všem, kdo by rád kousek něčeho čerstvého k přípravě vlastních pokrmů.

Další možností pro ubytování jsou naše chatičky. V nové části areálu nabízíme 8 nových celodřevěných chatiček typu A s plnou výbavou, hlavní část chatky nabízí kuchyňský kout s plným vybavením pro vaření, ledničkou, stůl a dvě lůžka, další místnost má dvě lůžka a třetí místnost má toaletu a sprchu. Další 4 chatičky typu B, rekonstruované retro chatičky z roku 1960, které mají obytnou část, čtyřlůžkovou s ledničkou a skříní, vstup do chatiček nabídne kuchyňku s plným vybavením pro vaření a sprchový kout s toaletou. Pro nenáročné nabízíme zrekonstruované chatičky bez vody typu C a D ve staré čášti kempu, kde chatička D je pro přespání a chatičky C mají kuchyňku s vybavením a suchou kempingovou toaletu. Ve staré části kempu jsou nově zrekonstruované společné sprchy na žeton a toalety.

Postupně se snažíme zlepšit naše služby k rekreaci a sportovnímu vyžití přímo v kempu, a to stále v duchu pohody a klidu celého areálu. Snažíme zachovat ráz přírody a HISTORIE v lepších podmínkách k dnešní době, ale stále skromně k přírodě a klidu, který nám celý areál dává.

Koupání je na vlastní nebezpečí.

Resort Čochtan – YouTube

Kontaktovat nás můžete na:
atclaznebohdanec@seznam.cz
777 246 516 – Vojtěch Jedlička
604 204 188 – Kateřina Řihová